شرکت بازرگانی پرشین یوتاب از سال 1380 آغاز به فعالیت نموده است محور اصلی فعالیت‌های این شرکت واردات و تأمین مواد اولیه غذایی، آرایشی و بهداشتی، دارویی و پلیمری، مشاوره در زمینه واردات و صادرات کالا و واردات مواد اولیه به صورت سفارشی است.

ما توانسته‌ایم به عنوان یک تأمین‌کننده مطمئن با حدود دو دهه فعالیت مستقیم و سابقه خانوادگی بیش از نیم قرن در رفع نیاز صنایع تولیدی کشور حضوری موفق داشته باشیم. پرشین یوتاب تلاش می‌کند با بهره گیری از پرسنل کارآزموده، متعهد و خلاق همواره بهترین محصولات و خدمات را به مشتریان ارائه دهد و رضایت کامل آن‌ها را فراهم سازد.

دفاتر فعال پرشین یوتاب در کره جنوبی، امارات و توانمندی مجموعه در حمل و نقل دریایی کمک بسزایی در بهای تمام شده و کیفیت کالا دارد. در حال حاضر بیشترین بخش واردات ما از کشورهای بلژیک، کره جنوبی و چین است و با شرکت‌هایی نظیر kumho، prayon، Ensign، Skpicglobal، UNID، LG، KLK، Cspc همکاری داریم.

بزرگ‌ترین هدف ما ارائه به موقع خدمات متمایز و محصولات با کیفیت است و همواره سعی کرده‌ایم به همراه مشتریان خود به موفقیت‌های بیشتری دست یابیم.

همکاری تا نهایت...

مطالب مرتبط

فراتر از انتظار

پرسنل پرشین یوتاب هرکدام به تنهایی متخصص حیطه کاری خویش هستند. آن‌ها با بکارگیری توان ذهن خلاق خود و استعداد در ایجاد راهکار و خدماتی گسترده‌تر از انتظارات مشتری و همراهان و آنچه روال ثابت حاکم بر این حوزه کاری است را ارائه می‌دهند.

مشاهده