پرشین یوتاب با 20 سال سابقه و تجربه­ مفید، فراورده های با کیفیتی را برای نیاز مشتریان خود مانند مواد غذایی و ترکیبات عالی فراهم کرده است. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین و شناخته شده ­ترین شرکت­های خصوصی در زمینه مواد غذایی و آشامیدنی از سال 2000 کار خود را شروع کرده و کم کم گسترش پیدا کرده است. شرکت پرشین یوتاب برای رضایت مندی مشتریان خود شرایطی برای افزایش ماندگاری موادغذایی فراهم کرده است.

 

پرشین یوتاب از برندهای مواد غذایی حمایت می کند. باعث تنوع در محصولات می شود و همچنین ذائقه و سلیقه های متفاوت را در نظر می گیرد. شرکت پرشین یوتاب برای رسیدن به اهداف بین المللی خود راهبردهای ویژه ای را برنامه ریزی کرده است.

هسته ­های راهبردی

- شرکت بین المللی پرشین یوتاب در زمینه توزیع و پخش محصولات، بسیار حرفه ای عمل می کند.

- یکی از مواردی که پرشین یوتاب را عالی و منحصر به فرد می کند مهارت آن در زمینه وارد کردن برندهای خاص است. محصولات FMCG را با کیفیت بالا توزیع می کند که عاملی برای زیاد شدن رقابت و پیشرفت آن می شود.

- محصولاتی که مورد نیاز مشتریان است در اولویت قرار می گیرند.

- با زیاد شدن مشتری و محصولات جدیدتر این شرکت بزرگتر شده است، در خط های تولید هماهنگی بیشتر شده در نتیجه سهم بازار زیاد می شود و باعث سود آوری می شود.

- قسمت توزیع محصولات توسعه پیدا می کند و شرکای پر سود در فروشگاه های خرده فروشی ایجاد می­شوند.

- در زمینه تجاری هماهنگی بهتر می شود و کار عملیاتی مدون و منسجم می شود.

- یک شرکت خلاق که بر کار آفرینی داخلی تاکید می کند باعث تشویق پرسنل جهت انجام کار تخصصی می شود.

مطالب مرتبط

اهداف و
راهبردها

پرشین یوتاب از برندهای مواد غذایی حمایت می کند. باعث تنوع در محصولات می شود و همچنین ذائقه و سلیقه های متفاوت را در نظر می گیرد.

مشاهده